Три навчальні заклади Дніпропетровщини стануть експериментальними педагогічними майданчиками
20.01
14:03
Написати листаВерсія для друку
Навчальні заклади Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Кривого Рогу стануть експериментальними педагогічними майданчиками. Протягом трьох років їх працівники розроблятимуть нові підручники, посібники та методички, які згодом зможуть використовувати учні зі всієї країни. Таке рішення прийняло Міністерство освіти і науки України. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Експериментальні педагогічні майданчики всеукраїнського рівня відкриються в Дніпродзержинському професійному ліцеї, Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування та Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти туристичного сервісу. Кожен з них розроблятиме свою тему: енергоефективність, інноваційні технології та використання IT-засобів в навчанні тощо.

«Дніпропетровщина має великий науковий потенціал – тут живуть та працюють спеціалісти в найрізноманітніших галузях. Вони передають свої знання дітям, а ті виграють обласні та загальноукраїнські олімпіади. Досвід наших науковців буде цікавий всій країні», - зазначив директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький.

Комісія науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України вже прийняла позитивне рішення про відкриття експериментальних майданчиків. Залишилися технічні питання – науковці чекають відповідного наказу міністерства. Потому одразу приступлять до роботи.Експериментальними педагогічними майданчиками стануть
три навчальні заклади Дніпропетровщини.
Серед них - Криворізький центр професійної освіти металургії
та машинобудування.
АКТУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
АРХІВ НОВИН
Погода
Погода уКиєві
Погода уДніпрі
Погода уКривому Розі
Погода уЗапоріжжі
Погода вОдесі

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: